Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Sezonowa Olsztyński, Warmińsko-Mazurskie

1-7 z 7 wyników

Biskupiec, Olsztyński, Warmińsko-Mazurskie 5 - 6 zł / stawka godzinowa
Witam poszukuje osoby wieku od 10 lat do wyprowadzania malego pieska dwa razy dzienie miedzy 7 a 8 rano i miedzy 18 a 19 dwa razy po 10 minut zeby zrobil siku reszta informacji co do wynagrodzenia pod numerem telefonu 505 adres Aleja Broni 11-300 Biskupiec
6 dni temu
Olsztynek, Warmińsko-Mazurskie
Praca w sezonowym lokalu z tradycyjną kuchnią i wędzarnią.Pozytywnej, energicznej i pracowitej, a nawet trzech :-)Dyspozycyjność wymagana w weekend Bożego Ciała, cały lipiec, sierpień. Z chęcią również Majówka i pierwszy tydzień września.Zapewniam uczciwą wypłatę, zamieszkanie...
14 dni temu
KBTI Poland  -  Biskupiec, Olsztyński, Warmińsko-Mazurskie
Agencja Zatrudnienia Kbti Poland poszukuje pracowników do prac porządkowych na jachtach.Praca w GiżyckuSprzątanie jachtów - Giżycko ( z zakwaterowaniem)Miejsce pracy: GiżyckoObowiązki:- utrzymywanie czystości na jachtachWymagania:- dyspozycyjność w okresie: czerwiec - sierpieńOferujemy...
1 dzień temu
Butryny, gm. Purda, Warmińsko-Mazurskie 13 zł / stawka godzinowa
Zatrudnię osobę do sprzątania powierzchni biurowych oraz karczmy w Butrynach. Praca sezonowa od zaraz do września. Więcej informacji pod numerem telefonu 600 .
9 dni temu
Praca na fermie drobiu z zakwaterowaniem, okolice Olsztynka.
3 dni temu
Praca na fermie drobiu, zakwaterowanie, okolice Olsztynka.
3 dni temu
Klaver  -  Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie
Obowiązki: - wykonywanie prostych prac przy produkcji roślin ozdobnych w szklarniach i na zewnątrz - obsługa maszyn - nawadnianie, nawożenie - przenoszenie roślin na magazyn i przygotowanie do transportu/ załadunek na ciężarówkę Wymagania: - wykształcenie...
15 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance