Praca Sezonowa Pisz, Warmińsko-Mazurskie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta:

40 kilometrów

Lokalizacja

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Eliza Dmochowska MASTER 12 dni temu

? Zatorze, gm. Biała Piska, Warmińsko-Mazurskie

lento.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Przyjmę do pracy osobę solidną do odśnieżania terenu (dojścia do klatek) przy budynkach wspólnot mieszkaniowych na osiedlu "Zatorze". Są to 2 budynki. Warunki zatrudnienia i wynagrodzenia do uzgodnienia. >>

EURO-KONTAKT 5 dni temu

EURO-KONTAKT. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego. Aktualnie poszukujemy pracowników z doświadczeniem między innymi na stanowisko: ZBIÓR PIECZAREK SZUKAMY OSÓB Z CONAJMNIEJ 6 MIESIĘCZNYM DOŚWIADCZENIEM Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych... >>

Promedica24 7 dni temu

Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla Opiekunów osób starszych w Niemczech. Oferujemy legalną i bezpieczną formę współpracy oraz największy pakiet świadczeń dodatkowych. Poszukujemy osób na stanowisko: Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech Główne zadania... >>

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego 20 dni temu

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: Jak wygląda kurs? – jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY, – czas trwania to około 3 miesiące, – jest dopasowany do godzin pracy uczestników. Wymagania: Dla kogo? – dla elektryków i hydraulików posiadających min. 3 miesięczne doświadczenie w zawodzie, – osób chętnych... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.