Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Sezonowa gm. Nowa Sól, Lubuskie

1-3 z 3 wyników

Agata Magiera-Szlaska  -  Wrociszów, gm. Nowa Sól, Lubuskie 1000 zł
Zakres obowiązków Zbiór truskawek. Praca w godz. 5:00-13:00 również w dni wolne. Inne wymagania Chęci do pracy
12 dni temu
Nowa Sól, Lubuskie
Poszukujemy kandydatów na stanowisko sprzedawca. Praca sezonowa - od kwietnia do września. Mile widziane osoby: * komunikatywne, * dyspozycyjne ( praca również w weekendy ), * posiadające książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub gotowość do wyrobienia Oferujemy...
12 dni temu
Klaver  -  Nowa Sól, Lubuskie
Obowiązki: Kogo szukamy? - Spawaczy TIG, Mag/Mig - Dekarzy/Ślusarzy - Brukarzy - Murarzy - Parkieciarzy - Posadzkarzy - Malarzy/Tapeciarzy Wymagania: - doświadczenie w zawodzie lub zawód kierunkowy - znajomości języka niemieckiego - prawo jazdy...
9 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance