Praca Sezonowa gm. Sokółka, Podlaskie

1-3 z 3 wyników

Euro - Kontakt Sp. Z o.o.  -  Sokółka, Podlaskie
Agencja pracy Euro - Kontakt Sp. Z o.o. (nr lic. 12458) poszukuje kandydatów do pracy za granicą: LAKIERNIK - SZPACHLARZ SAMOCHODOWY Wymagania: - Min. 3 lata doświadczenia w ww. zawodzie. - Dyspozycyjność i chęć wyjazdu do pracy do Niemiec. - Mile widziana znajomość...
1 dzień temu
AB Job Service Polska Sp. z o.o.  -  Sokółka, Podlaskie
Obowiązki: Do Twoich zadań należeć będzie: - zbiór i sortowanie jabłek i gruszek - inne prace zlecone przez pracodawcę Wymagania: SPRAWDZENI PRACODAWCY - SKORZYSTAJ! START: KONIEC SIERPNIA 2017 Mile widziane: Oferujemy: Oferujemy: - legalne i stabilne zatrudnienie...
16 dni temu
Work & Profit Spółka z o.o.  -  Sokółka, Podlaskie
Technolog żywności z zapewnionym zakwaterowaniem - Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. TECHNOLOG ŻYWNOŚCI z zapewnionym mieszkaniem w Rajbocie Technolog żywności z zapewnionym zakwaterowaniem Numer...
9 dni temu