Wyszukiwanie ofert pracy

Praca Skuter Pomorskie

1-6 z 6 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

Filtruj wg słów kluczowych:

R

R

R

PomidorPizza

Tymczasowa praca, Pełny etat

trojmiasto.pl   -  2 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

PomidorPizza Gdynia Redłowo zatrudni: Kierowcę z własnym samochodem celem dostarczania pizzy, jest też dostępny służbowy skuter, bez dopłat od kursów. dniówka 77-91 zł + napiwki *posiłek pracowniczy do 20 zł *cały etat / pół etatu *przyjazna atmosfera *elastyczny grafik...  >>

Stanisław

Pełny etat

trojmiasto.pl   -  6 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Wymagania: Obowiązki: Oferujemy: >>

Wrzeszcz Dolny, Gdańsk

MotoSpec Mateusz Kozłowski

Niepełny etat, Pełny etat

trojmiasto.pl   -  8 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Serwis motocykli, skuterów i quadów MotoSpec Mateusz Kozłowski poszukuje mechanika motocyklowego do pracy. Obowiązki: Serwis i naprawa motocykli, skuterów oraz quadów. Oferujemy: Elastyczne godziny pracy, mnóstwo możliwości rozwoju, uczestnictwo w realizacji nietuzinkowych...  >>

Gdynia

Pierogarnia chińska

trojmiasto.pl   -  5 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Wymagania: - prawo jazdy kat. B -własny samochód lub skuter -status studenta lub ucznia Obowiązki: -rozwozenie dań Oferujemy: -dobre wynagrodzenie + napiwki -możliwość pracy zmianowej -pracę w młodym zespole i miłej atmosferze >>

Śródmieście, Gdynia

PI-TEL

trojmiasto.pl   -  7 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w Naszych mobilnych kawiarniach na skuterach. Budujemy zespół, który pozwoli Nam wspólnie odnieść sukces. Jesteś osobą uśmiechniętą, energiczną i chcesz wspólnie z Nami realizować ciekawy i oryginalny pomysł na kawiarnię? W takim...  >>

oferia.pl   -  3 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zlecę transport skutera z Gdyni do Poznania. Piaggio waga około 140 kg. Przydałby się najazd, żeby nie porysować przy wyładunku. Szukam okazyjnej ceny, kiedy ktoś i tak już w tą trase jedzie. Nie śpieszy mi się specjalnie. >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback