Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

Zatrudnię osoby do zbijania palet jednorazowych. Mile widziane doświadczenie oraz zaangażowanie. Więcej informacji pod nr telefonu (***) ***-****.
Zasugerowane
Jednodniowe zlecenie
Zagórcze, gm. Brąszewice, Łódzkie
miesiąc temu
Praca przy produkcji palet . -  Cięcie drewna na maszynach  -  Zbijanie palet Możliwy Nocleg Telefon    (***) ***-****
Zasugerowane
Grabostaw, gm. Brąszewice, Łódzkie
27 dni temu
Zatrudnię pracownika na produkcję palet. Praca dwuzmianowa. Umowa o pracę. Więcej informacji pod numer tel (***) ***-****
Zasugerowane
Umowa o pracę
Żuraw, gm. Brąszewice, Łódzkie
10 godzin temu
 ...Pracownik dostaw - oferta pracy tymczasowej. OBOWIĄZKI: - przyjęcie towaru, - rozładunek towaru z samochodów dostawczych i palet, - wyłożenie towaru na półki sklepowe zgodnie z obowiązującymi standardami WYMAGANIA: - pełnoletniość - chęci do pracy, -...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie

Jobman Group Sp. z o.o.

Grabów nad Prosną, Wielkopolskie
1 dzień temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Obróbka drewna, cięcie, układnie. Zbijanie palet. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

Powiatowy Urząd Pracy Sieradzu

7 dni temu