4500 zł

Zakres obowiązków: SPAWANIE ELEMENTÓW METALOWYCH MASZYN I URZĄDZEŃ LEŚNYCH, BIERZĄCE NAPRAWY Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|156
Praca na pełen etat

Usługi LEŚNE I OGRODNICZE ELITELAS sp. k

Durdy, gm. Baranów Sandomierski, Podkarpackie
11 dni temu
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac związanych ze spawaniem. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodzie.
Zasugerowane

kontakt przez OHP MBP Tarnobrzeg

Nowa Dęba, Podkarpackie
28 dni temu
Firma zajmująca się usługami Leśnymi i Ogrodniczymi zatrudni osobę na stanowisko: SPAWACZ MIG, TIG z doświadczeniem Praca przy spawaniu elementów metalowych maszyn leśnych, rolniczych, bieżące naprawy. Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia od 4500...
Zasugerowane

ELITELAS Sp. Z O.O.

Majdan Królewski, gm. Majdan Królewski, Podkarpackie
miesiąc temu
 ...przepisów z zakresu zatrudniania cudzoziemców[Umiejętność 1] : znajomość programu AGA, programu płatnik Miejsce pracy: 39-450 Durdy 141, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Staż pracy: lata: 1 Wymagane dokumenty:...
Zasugerowane
Umowa
Umowa zlecenie
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

4 dni temu