Praca Spawacz Średzki, Wielkopolskie

1-8 z 8 wyników

"JUGEMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMA...  -  Środa Wielkopolska, Wielkopolskie 4800 zł
Zakres obowiązków Spawacz
7 dni temu
LAXO WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  -  Środa Wielkopolska, Wielkopolskie
Zakres obowiązków spawanie złączy konstrukcji autobusów, prace slusarskie, szczotkowanie, układanie elementów, cięcie
27 dni temu
"PAUL - PON POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  -  Jarosławiec, gm. Środa Wielkopolska, Wielkopolskie 2300 zł
Zakres obowiązków naprawa maszyn rolniczych, pomocnicze prace slusarskie
18 dni temu
Środa Wielkopolska, Wielkopolskie
Job Innovation Sp. z о.о. Професійне агентство з працевлаштування, яке надає послуги з підбору та відбору працівників для компаній з Польщі та за кордоном. Job Innovation Sp. z о.о. - агентство працевлаштування занесено до Національного реєстру агентств зайнятості за...
8 dni temu
Jugema Sp. z o.o.  -  Środa Wielkopolska, Wielkopolskie 4800 zł
Zakres obowiązków Spawacz TIG Inne wymagania umiejętnośći spawania TIG
5 dni temu
Solaris Trma Sp z o.o.  -  Środa Wielkopolska, Wielkopolskie
Solaris Tram Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej związku z rozwojem spółki poszukuje Kandydata/-ki do pracy na stanowisko: SPAWACZ Naszym Pracownikom oferujemy: -umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą, -dofinansowanie do posiłków, -Pracowniczy Program...
9 dni temu
Zatrudnimy pracowników ANDO TECH SP. Z O.O. TEL. 783-977-562 ****@*****.*** Praca w Starkówiec Piątkowski 63-013 Szlachcin
miesiąc temu
ANDO TECH  -  Środa Wielkopolska, Wielkopolskie
Zatrudnimy pracowników: Inżynier projektu, technolog, konstruktor, projektant maszyn, kontroler jakości, serwisant maszyn rolniczych, lakiernik, spawacz. ANDO TECH Starkówiec Piątkowski @ tel. 783-977-562
7 dni temu