Praca Spawacz Brzeski, Opolskie

1-5 z 5 wyników

Skorogoszcz, gm. Lewin Brzeski, Opolskie
Międzynarodowy holding Elkoplast poszukuje do swoich zakładów w Czechach spawaczy . Obywatele Ukrainy są również poszukiwani. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dopłata do zakwaterowania oraz wyżywienia. Telefon kontaktowy; + 486 ,+ 420 855,+ 420 098
22 godziny temu
Zielęcice, gm. Skarbimierz, Opolskie
Poszukujemy pracowników na stanowisko Mechanik i Spawacz. Mile widIane doświadczenie w zawodzie i znajomość zagadnień z dziedziny motoryzacyjnej, więcej informacji pod numerem telefonu 660 , 696
LELONKIEWICZ sp. z o.o.  -  Zielęcice, gm. Skarbimierz, Opolskie
Zakres obowiązków montaż instalacji przemysłowych
10 dni temu
Brzeg, Opolskie
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym najlepszych możliwych warunków pracy. Stawiamy na uczciwość oraz pełne zaufanie w kontaktach z klientami...
4 dni temu
4 dni temu