Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji metalowych i ich części Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, Uprawnienia: umiejętność spawania (obsługa spawarek), czytanie rysunków technicznych, Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Jak dostarczyć...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

kontakt przez PUP

Kurzętnik, gm. Kurzętnik, Warmińsko-Mazurskie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji metalowych i ich części Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

KONTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0353 Obowiązki: spawanie konstrukcji metalowych i ich części Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: umiejętność spawania (obsługa spawarek) czytanie rysunków technicznych Wykształcenie: ~ podstawowe ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

6 dni temu