Praca Spawacz Busko-Zdrój, Świętokrzyskie

1-4 z 4 wyników

PPHU "TEL-BET" Tomasz Wójciak  -  Marcinkowice, gm. Radłów, Małopolskie 2000 - 2500 zł
Zakres obowiązków Spawacz - spawanie konstrukcji
3 dni temu
MCK Busko-Zdrój  -  Pińczów, Świętokrzyskie
spawanie metodą MAG 135
2 dni temu
Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
Zatrudnimy montera konstrukcji stalowych - spawacza. Praca na hali produkcyjnej, umowa o pracę na czas nieokreślony. Wymagane aktualne uprawnienia spawalnicze Mig/Mag , wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, bardzo dobra umiejętność czytania...
9 dni temu
Daleszyce, Świętokrzyskie
Poszukuję ludzi chętnych do pracy na terenie Szwecji na stanowisku spawacz TIG, MIG-MAC. PRACA OD ZARAZ Wymagania : chęć do pracy - pracowitość , wymagane doświadczenie na danym stanowisku pracy. Godne wynagrodzenie Więcej informacji telefonicznie.
8 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.