Praca Spawacz Chrzanowski, Małopolskie

1-3 z 3 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

P.P.H.U.BART Serniak Bartosz 8 dni temu

Libiąż, Małopolskie

2000 zł

psz.praca.gov.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków spawanie aluminium i stali nierdzewnej Wykształcenie podstawowe Zawód Spawacz Inne wymagania wykształcenie podstawowe, uprawnienia spawania metodą TIG, min. 6 m-cy doświdaczenia w spawaniu metodą TIG >>

Pełny etat 7 dni temu

Chrzanów, Małopolskie

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Firma Invest Steel Sp. z o.o. zatrudni spawaczy TIG 141. Wymagane doświadczenie zawodowe, aktualny certyfikat i badania pow 3m. Oferujemy pracę w Trzebini woj Małopolskie. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie certyfikatu na adres mail i kontakt telefoniczny. Karolina >>

KOTŁOMONTAŻ miesiąc temu

Trzebinia, Małopolskie

Aplikuj szybko   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Opis stanowiska: Spawanie konstrukcji stalowych, elementów kotłów energetycznych, kanałów, wymienników, itp. Wymagania: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Doświadczenie zawodowe: minimum 5 lata Uprawnienia:spawanie metodą TIG Oferujemy: Umowa o pracę, pełny etat ... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback