Praca Spawacz Golubsko-Dobrzyński, Kujawsko-Pomorskie

1-6 z 6 wyników

STALER  -  Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie
STALER - firma rodzinna, będąca na polskim rynku od ponad ćwierć wieku i zatrudniająca około ćwierć tysiąca pracowników, poszukuje spawaczy: MIG-MAG oraz TIG, do swojego zakładu w Golubiu-Dobrzyniu. Warunki wynagrodzenia: W pierwszym miesiącu wynagrodzenie będzie...
11 dni temu
Kowalewo Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie 15 - 24 zł / stawka godzinowa
Zatrudnię ślusarza -spawacza umiejętność spawania MAG /MAG umiejętność pracy w zespole dokładność wykonania Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert na adres siedziby firmy Przedsiędiorstwo Marstal Kowalewo Pomorskie szychowo 1a
7 dni temu
Przedsiębiorstwo MARSTAL M. Borkowski  -  Kowalewo Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie
Obowiązki: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia), możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, dodatkowe bonusy, I zmianowy system pracy, stabilność zatrudnienia, pracę w zespole doświadczonych fachowców, możliwość szkolenia...
14 dni temu
kontakt przez PUP  -  Nowy Działyń, gm. Zbójno, Kujawsko-Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków wykonywanie prac ślusarskich Inne wymagania umiejetnosci ślusarskie
8 dni temu
Działyń, gm. Zbójno, Kujawsko-Pomorskie
Zatrudnię ślusarza, najlepiej do 30 roku życia. Wymagane wykształcenie zawodowe. Doświadczenie w zawodzie nie jest konieczne.
3 dni temu
Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie
zatrudnie wykwalifikowanego slusarza spawacza z umiejetnościa czytania rysunku technicznego z prawem jazdy dyspozycyjnego -wymagane doswiadczenie i staz pracy przy konstrukcjach stalowych itp.Pilne..UMOWA O PRACĘ OD RĘKI
6 dni temu