Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Spawacz Kędzierzyńsko-kozielski, Opolskie

1-3 z 3 wyników

DTH SERVICE  -  Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
ZATRUDNIMY SPAWACZY 141\111 WYMAGANE AKTUALNE CERTYFIKATY , DOSWIADCZENIE ZAWODOWE . OFERUJEMY ATRAKCYJNE TERMINOWE WYNAGRODZENIE , ODZIEZ OCHRONNA , ZAKWATEROWANIE
6 dni temu
GLADPOL  -  Lubieszów, gm. Bierawa, Opolskie
Obowiązki: Wymagania: Od kandydatów oczekujemy : - umiejętności spawania konstrukcji offshore metodą MIG MAG 135/136/138 w pozycji H-L045 6GR -wymagane doświadczenie w spawaniu rur, rurociągów, cystern, zbiorników itp. - gotowości do udziału w próbce spawalniczej...
28 dni temu
Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
 ...wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Spawacz MIG-MAG (135,136)/4 Miejsce pracy: woj. Opolskie OBOWIĄZKI spawanie metodą MIG/MAG dobór odpowiedniej metody spawania...
9 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance