Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Spawacz Myślenicki, Małopolskie

1-5 z 5 wyników

Raciechowice, gm. Raciechowice, Małopolskie
Pilnie zatrudnie na stanowisko ślusarz-spawacz.Umowa o prace,pełny etat.Więcej informacji pod nr tel. 693
6 dni temu
POLIMERC Sp. z o.o.  -  Dobczyce, Małopolskie 2300 zł
Zakres obowiązków prace ślusarskie
4 dni temu
Stróża, gm. Pcim, Małopolskie
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko ślusarz, spawacz TIG. Mile widziane doświadczenie przy produkcji balustrad, umiejętność czytania rysunku technicznego.
8 dni temu
Zakliczyn, gm. Siepraw, Małopolskie
witam poszukuje pomocy przy produkcji i montażu balustrad ,bram kutych i nowoczesnych,mile widziane doświadczenie
9 dni temu
Dobczyce, Małopolskie
Poszukujemy odpowiedzialnych ludzi i chętnych do pracy na budowie. Oferujemy pracę na terenie Polski jak i na terenie Niemiec. Mile też są widziane zgrane ekipy budowlane , monterzy konstrukcji mtalowych i spawaczy więcej informacji pod numerem telefonu 787 ....ZAPRASZAMY...
13 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance