Praca Spawacz Nowiny, gm. Kluczewsko, Świętokrzyskie

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Koniecpol, Śląskie 2100 zł
Zakres obowiązków spawanie elelmentów konstrukcyjnych ,kotłów energetycznych,rurociagów technologicznych,wysokociśnieniowych,cześci maszyn i urzadzeń oraz konstrukcji budowlanych (oferta GCP Koniecpol)
1 dzień temu
kontakt przez PUP  -  Koniecpol, Śląskie 2500 zł
Zakres obowiązków spawanie konstrukcji stalowych,
22 dni temu
kontakt przez PUP  -  Nowiny, gm. Kluczewsko, Świętokrzyskie 2100 zł
Zakres obowiązków Spawanie lekkich konstrukcji stalowych.
miesiąc temu
Włoszczowa, Świętokrzyskie
 ...odpowiedzialność i zaangażowanie, Pracy w systemie 3 zmianowym. Mile widziane osoby z doświadczeniem w zawodach ślusarz, stolarz, tokarz, spawacz lub pilarz. Co oferujemy? • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę. • Korzystne ubezpieczenie grupowe. •...
10 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.