5000 zł

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem Zmiany: 07:00 - 15:00, 15:00 - 23:00 Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: doświadczenie wymagane uprawnienie na MAG 135
Praca na pełen etat

Wagon Service Ostróda Sp. z o.o.

Ostróda, Warmińsko-Mazurskie
4 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0472 Obowiązki: zgodnie ze stanowiskiem Zmiany: 07:00 - 15:00, 15:00 - 23:00 Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ doświadczenie wymaganeuprawnienie na MAG 135 Miejsce pracy...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

5 dni temu

4242 - 7000 zł

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

LIDERPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Międzylesie, gm. Ostróda, Warmińsko-Mazurskie
21 dni temu

25 - 50 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Wolne stanowiska: elektryk, spawacz. › Praca na terenie całej Polski i UE. › Wynagrodzenie w Polsce OD 25 złotych. W UE OD 10€. , Zapraszamy na rozmowę bezpośrednio z kierownikiem projektu w biurze. Potrzebujesz także swojego CV.
Zasugerowane

WD-TECH

Morąg, Warmińsko-Mazurskie
6 dni temu