Praca Spawacz Płoński, Mazowieckie

1-4 z 4 wyników

POL-AGRA Sp.j. J.Korneluk , T.Rzeszowski  -  Płońsk, Mazowieckie 2000 zł
Zakres obowiązków Spawanie i prace ślusarskie.Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt osobisty, POL-AGRA ul. Sienkiewicza 8, Płońsk. Inne wymagania Umiejętność spawania migomatem i gazowego.
16 dni temu
Adecco Poland Sp. z o.o.  -  Płońsk, Mazowieckie
Obowiązki: • spawanie konstrukcji metodą MIG/MAG • składanie i montowanie konstrukcji • praca na produkcji Wymagania: • minimum podstawowe uprawnienia i doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG (metoda 135, 136) • mile widziane umiejętności ślusarsko - monterskie...
7 dni temu
Zdunowo, gm. Załuski, Mazowieckie
Witam, poszukujemy pracowników do pracy w Gospodarstwie Ogrodniczym na stanowisko: ŚLUSARZ - SPAWACZ Oferujemy: - umowę o pracę, - stabilne zatrudnienie, - możliwość osobistego i zawodowego rozwoju. Od kandydata oczekujemy: - doświadczenia w pracy, - umiejętności...
12 dni temu
Spawacz Mig / Mag - Spawacz Mig / Mag Numer referencyjny: 14/17/MG Miejsce pracy: Płońsk Kim jesteśmy? Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród...
7 dni temu