Praca Spawacz Pomorzany, gm. Bobolice, Zachodniopomorskie

1-6 z 6 wyników

TREPSTAL Piotr Nowak  -  Sowno, gm. Sianów, Zachodniopomorskie 3200 zł
Zakres obowiązków - Inne wymagania istnieje mozliowść przuczenia do zawodu
miesiąc temu
Centrum Rozwoju Zawodowego EUREKA  -  Szczecinek, Zachodniopomorskie
Oferujemy szkolenie ze stażem w zawodzie Spawacz, metody do wyboru MIG, MAG lub TIG
11 dni temu
Stanisław  -  Polanów, Zachodniopomorskie
Zatrudnię samodzielnego ślusarza spawacza. Zapewniam zakwaterowanie wyżywienie.
9 dni temu
Szukam ślusarza spawacza samodzielnego. Elementy spawane są powtarzalne płacimy od wykonane pracy. Zapraszamy.
9 dni temu
Przedsiębiorstwo INVEST Sp. z o.o.  -  Szczecinek, Zachodniopomorskie 3000 - 5000 zł
Zakres obowiązków spawanie konstrukcji,rur
27 dni temu
KBTI Poland  -  Szczecinek, Zachodniopomorskie
 ...Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje spawaczy do pracy w Holandii w okolicach Nijmegen Spawacz MIG/MAG 135/136, TIG 141, aluminium w Holandii wynagrodzenie do 600 euro netto tygodniowo Szczecinek 9154 Obowiązki - Spawacz: certyfikat...
11 godzin temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.