Praca Spawacz Prudnik, Opolskie

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Gołuszowice, gm. Głubczyce, Opolskie 2000 zł
Zakres obowiązków praca na produkcji
5 dni temu
Nysa, Opolskie
Poszukuje spawacz-monter . Spawanie metodą 135,136.Praca w Niemczech na własnej działalności . Więcej informacji na numer 661
14 dni temu
Prudnik, Opolskie
FIRMA EASY JOB SERVICE KR.13168 DLA NIEMIECKIEGO KONTRAHENTA POSZUKUJE PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO SPAWACZ MIG MAG Wymagania: - aktualne certyfikaty spawalnicze - znajomość rysunku technicznego - znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym mile widziana...
6 dni temu
Oferujemy pracę na terenie Austrii i Niemiec dla dekarzy, spawaczy oraz ślusarzy przy pokryciach dachowych oraz montażu konstrukcji stalowych. Wymagana własna działalność gospodarcza oraz znajomość języka niemieckiego.
11 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.