Praca Spawacz Przeworski, Podkarpackie

1-7 z 7 wyników

kontakt przez PUP  -  Przeworsk, Podkarpackie 2100 zł
Zakres obowiązków prace spawalnicze konstrukcji stalowych
6 dni temu
Przeworsk, Podkarpackie 13 - 16 zł / stawka godzinowa
Firma KTK Konstrukcje Sp. z o.o. z siedzibą w Przeworsku (województwo podkarpackie) poszukuje pracownika na stanowisku: spawacz/monter. Stabilna praca w zakładzie produkcyjnym w Przeworsku (województwo podkarpackie). Oferujemy: - umowę o pracę, - zatrudnienie w dynamicznie...
2 dni temu
kontakt przez PUP  -  Przeworsk, Podkarpackie 2000 zł
Zakres obowiązków SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH
miesiąc temu
Przeworsk, Podkarpackie
Poszukuję spawaczy TIG. Spawanie stali nierdzewnej (konstrukcje, zbiorniki, rury). Praca w Przeworsku. Wymagane conajmniej półroczne doświadczenie. Atrakcyjne wynagrodzenie. CV proszę przesyłać w wiadomości na olx. Oferta aktualna cały czas.
2 dni temu
B&P Engineering  -  Przeworsk, Podkarpackie
Zakres czynności: ~Spawanie blach i konstrukcji stalowych ~Obsługa elektronarzędzi ~Odczyt rysunku technicznego   Wymagamy: ~Uprawnień spawalniczych TIG ~Znajomości rysunku technicznego ~Minimum rok doświadczenia w spawaniu metodą TIG ~Doświadczenie w spawaniu...
Jooble aplikowanie 2 miesięcy temu
Witam poszukujemy spawaczy Tig na produkcje wyrobow ze stali nierdzewnej zbiorniki itp. wszelkich informacji udzielam telefonicznie mozliwosc zakwaterowania.
3 dni temu
kontakt przez PUP  -  Przeworsk, Podkarpackie 3000 zł
Zakres obowiązków spawanie konstrukcji, maszyn, urządzeń, zbiorników, elementów stalowych , czołowe spawanie rur, spawanie TIG z rozszerzeniem o stal nierdzewną. Inne wymagania spawacz TIG 141,135
6 dni temu