Praca Spawacz Ropczycko-sędziszowski, Podkarpackie

1-5 z 5 wyników

KONMAR S.C.  -  Borek Wielki, gm. Sędziszów Małopolski, Podkarpackie 2500 zł
Zakres obowiązków Zgodnie z umową.
2 dni temu
POM Sp z o.o  -  Ropczyce, Podkarpackie 2300 zł
Zakres obowiązków Zgodnie z umową. Inne wymagania Mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku.
4 dni temu
Firma Handlowo-Usługowa Żala Sabina  -  Ruda, gm. Sędziszów Małopolski, Podkarpackie
Zakres obowiązków Spawanie części metalowych (remonty w dużych zakładach przemysłowych)Praca na terenie Mielca i RopczycPracodawca zapewnia transport na miejsce pracy Inne wymagania Uprawnienia spawacza
8 dni temu
Ropczyce, Podkarpackie
Firma slusarsko-spawalnicza poszukuje spawaczy TIG, MAG oraz monterów konstrukcji stalowych na projekty w całej Europie. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni na umowę obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych za granicą. Służymy wieloletnim...
14 dni temu
Sędziszów Małopolski, Podkarpackie
 ...zakresie spawania, toczenia, frezowania, gięcia (blach - profili), cięcia laserem. Poszukujemy osób na stanowisko Monter, Pomocnik spawacza. Więcej informacji pod numerem telefonu. Adres: Woprol ul. Księżomost 71a 39-120 Sędziszów Młp. Więcej informacji tel.
2 dni temu