Praca Spawacz Staszów, Świętokrzyskie

1-6 z 6 wyników

Przeds. Wiertniczo Inżynieryjne "HYDROWIERT" Sp z o.o. Osiek  -  Osiek, Świętokrzyskie 2200 zł
Zakres obowiązków spawanie rur technologicznych na polu górniczym,naprawianie podzespołów wiertniczych itp.
4 godziny temu
Zakład Metalowy JO-OB Joanna Obara  -  Malinie, gm. Tuszów Narodowy, Podkarpackie 2649,60 zł
Zakres obowiązków Spawanie metodą MIG MAG Inne wymagania [Inne] : Minimum 6 miesięcy doświadczenia w spawaniu
9 dni temu
Tadeusz Tarapata Zakład Usługowo Produkcyjny  -  Tuszów Narodowy, gm. Tuszów Narodowy, Podkarpackie 2500 - 3000 zł
Zakres obowiązków spawacz MIG MAG
9 dni temu
F.H.U.VEGA  -  Szczucin, Małopolskie
Zatrudnię spawacza przy produkcji konstrukcji stalowych.
10 dni temu
Zakład Metalowy JO-OB Joanna Obara  -  Tuszów Narodowy, gm. Tuszów Narodowy, Podkarpackie
Dam pracę spawaczowi w zakłądzie metalowym o profilu produkcyjnym. Zajmujemy się produkcja bram , ogrodzeń , począwszy od małych gabarytów kończąc na ogrodzeniach o wysokości kilkupiętrowych bloków . Oferuję pracę w oparciu o umowę na pełen etat, z pominięciem okresu próbnego...
8 dni temu
KBTI Poland  -  Staszów, Świętokrzyskie
 ...Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje spawaczy do pracy w Holandii w okolicach Nijmegen Spawacz MIG/MAG 135/136, TIG 141, aluminium w Holandii wynagrodzenie do 600 euro netto tygodniowo Staszów 9154 Obowiązki - Spawacz: certyfikat...
2 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.