Praca Spawacz Szamocin, Wielkopolskie

1-5 z 5 wyników

kontakt przez OHP  -  Wągrowiec, Wielkopolskie 1750 zł
Zakres obowiązków wykonywanie prostych spawów, pomoc ślusarska
3 dni temu
BROEN OIL & GAS Sp. z o.o  -  Rogoźno, Wielkopolskie
Zakres obowiązków wykonywanie prac spawalniczych na terenie firmy Inne wymagania - doświadczenie zawodowe - na podobnym stanowisku - uprawnienia: spawanie w osłonie CO2- dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: ajg@broen.com
16 dni temu
Agencja Pracy POLONICA  -  Wysoka, Wielkopolskie
Obowiązki: spawanie części i elementów konstrukcyjnych spawanie metodą MIG-MAG praca według rysunku technicznego Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny) wykształcenie zawodowe ważny certyfikat spawalniczy doświadczenie...
6 dni temu
Złotów, Wielkopolskie
PILNE! Pilnie zatrudnię spawacza lub mechanika do warsztatu. Praca minimum 10 h dziennie. Dogodne warunki pracy, miła atmosfera. Kontakt pod nr telefonu: 881 - pokaż numer telefonu -
8 dni temu
Rogoźno, Wielkopolskie
Poszukujemy mechaników, elektryków, ślusarzy, spawaczy. Praca od zaraz w systemie trzyzmianowym. Zakres obowiązków: konserwacja maszyn, sporządzanie raportów, przygotowanie maszyn do pracy. Mile widziane uprawnienia spawalnicze, elektryczne. Wysokość wynagrodzenia...
19 godzin temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.