Praca Spawacz Zamość

1-7 z 7 wyników

SIPMOT Spółka z o. o.  -  Zamość 2100 zł
Zakres obowiązków Spawanie metodą MAG Inne wymagania Mile widziane doświadczenie w zawodzie.
7 dni temu
Zakład Produkcyjno-Handlowy "SIATEX" Artur Fert  -  Zamość 2900 zł
Zakres obowiązków Spawanie elementów ogrodzeń Inne wymagania Mile widziane doświadczenie zawodowe
19 dni temu
SPOMASZ Zamość S.A.  -  Zamość 2100 zł
Zakres obowiązków Spawanie zbiorników ciśnieniowych. Spawanie elementów metalowych. Inne wymagania Min. rok doświadcznia przy spawaniu
25 dni temu
kontakt przez PUP  -  Tomaszów Lubelski, Lubelskie
Zakres obowiązków Pomoc spawacza
3 dni temu
Isoft  -  Zamość
Spawacz TIG Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Spawacz. W ramach oferty zapewniamy możliwość odbycia bezpłatnego kursu spawania metodą TIG wraz z możliwością zdobycia uprawnień i kwalifikacji zawodowych. Zwracamy także koszty dojazdu i oferujemy stypendium szkoleniowe...
6 dni temu
WK ARBEITSWELT  -  Zamość
SPAWACZY ŚLUSARY LAKIERNIKÓW ELEKTRYKÓW ZŁOTE RĄCZKI PRACA 8H DZIENNIE , MOŻIWOŚĆ NADGODZIN ORAZ SOBOTY PRACA NA DWIE ZMIANY MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA (POKÓJ JEDNOOSOBOWY) WYMAGANIA : JEZYK NIEMIECKI KOMUNIKATYWNY PRACA PRZY MONTAŻU WIND PRZY NACZEPACH MIEJSCE...
14 dni temu
Tomaszów Lubelski, Lubelskie
Pracownik fizyczny, spawacz,cięcie palnikiem. wynagrodzenie do uzgodnienia. mile widziane prawo jazdy kat b
5 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.