Praca Spawacz Zgierski, Łódzkie

1-5 z 5 wyników

Gi Group Sp z o.o.  -  Aleksandrów Łódzki, Łódzkie
Zadania: spawanie złożonych konstrukcji metodami 135 MAG, prace pomocnicze przy produkcji, praca w systemie 3 zmianowym. Wymagania: doświadczenie w spawaniu met. 135 MAG (stale niestopowe oraz nierdzewne) - blachy pozycje PA i PB i połączenia rurowe...
5 dni temu
Dobra, gm. Stryków, Łódzkie
Prężnie rozwijająca się firma z ogrodzeniami i balustradami, oraz innymi konstrukcjami metalowymi poszukuję spawacza z doświadczeniem. Praca przy spawaniu ogrodzeń i balustrad. Oferujemy ciekawą pracę, wysokie zarobki. Wymagane doświadczenie. Praca w Dobrej między...
5 dni temu
Zatrudnię spawacza do firmy zajmującej produkcją galanterii metalowej - szeroko pojęte wyposażenie sklepów. Oferujemy ciekawą pracę , konkurecyjne wynagrodzenie - ciekawe projekty czekają na ludzi gotowych na nowe wyzwania .
3 dni temu
Adecco Poland Sp. z o.o.  -  Aleksandrów Łódzki, Łódzkie
Zadania: wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z technologią i procedurami kontrola jakości wykonywanie pomocniczych prac warsztatowych obsługa suwnic Wymagania: aktualne uprawnienia spawalnicze na metodę 135 lub 136- warunek konieczny doświadczenie...
4 dni temu
Ozorków, Łódzkie
Zatrudnię natychmiast do produkcji bram, spawacza, ślusarza, pomoc.
2 dni temu