Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Spawacz Zielonogórski, Lubuskie

1-4 z 4 wyników

Kargowa, Lubuskie
Zakład zatrudni spawacza lub pracownika z dobrą umiejętnością spawania ( MIGO-MAT) . Wojnowo koło Kargowej. Warunki pracy i płacy do uzgodnienia tel . 603
3 dni temu
MERKURY SP. Z O.O.  -  Nowogród Bobrzański, Lubuskie 2800 zł
 ...instalacji produkcyjnej - kontakt: ksiegowosc@quartz.nazwa.pl Inne wymagania wykształcenie średnie zawodowe, mile widziane umiejętności tzw."złota rączka", uprawnienia do spawania metodą TIG (certyfikaty z kodami), kurs spawacza MAG(135), doświadczenie zawodowe min. 2 lata
10 dni temu
Sulechów, Lubuskie
Zatrudnię dekarza - blacharza lub osobę z podstawową wiedzą do zakładu blacharsko-dekarskiego. Mile widziane osoby z Sulechowa i bliskich okolic. Umowa o pracę. Telefon: 601
5 dni temu
Klaver  -  Letnica, gm. Świdnica, Lubuskie
 ...Obowiązki: Kogo szukamy? - Spawaczy TIG, Mag/Mig - Dekarzy/Ślusarzy - Brukarzy - Murarzy - Parkieciarzy - Posadzkarzy - Malarzy/Tapeciarzy Wymagania: - doświadczenie w zawodzie lub zawód kierunkowy - znajomości języka niemieckiego - prawo...
8 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance