Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Spawacz gm. Żary, Lubuskie

1-5 z 5 wyników

LAXO Work Sp. z o.o.  -  Żary, Lubuskie
Opis stanowiska: przygotowywanie materiałów do spawania, spawanie konstrukcji stalowych, praca z dokumentacją techniczną, praca wg wymagań jakości dotyczących spawania materiałów metalowych. Wymagania: umiejętność spawania metodą 135 BW (FW), ...
7 dni temu
METAL-HOUSE Dariusz Stepa  -  Żary, Lubuskie 15 zł
Zakres obowiązków Spawanie konstrukcji stalowych. Inne wymagania Wykształcenie średnie techniczne, umiejętność spawania metodą MIG/MAG/TIG, mile widziane doświadczenie zawodowe.
12 dni temu
Żary, Lubuskie
Zatrudnimy na stanowisko: ślusarz-monter konstrukcji stalowych. Praca przy budowie konstrukcji stalowych, prace ślusarsko-spawalnicze, prace warsztatowe i montaż u klienta Wymagamy: - chęci do pracy - zdolności manualne - prawo jazdy kat. B - w przypadku braku...
11 dni temu
Poszukuję spawaczy oraz osób do obsługi lakierni proszkowej.
10 godzin temu
SWISS KRONO sp. z o.o.  -  Żary, Lubuskie
Opis stanowiska: naprawa, regeneracja części zamiennych codzienna obsługa na wyznaczonej linii produkcyjnej współpraca z firmami obcymi modernizacja linii produkcyjnych praca w systemie 1-zmianowym Oferujemy: interesującą i stabilną pracę w ...
10 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance