Praca Spawacz gm. Chojnice, Pomorskie

1-5 z 5 wyników

Temis Sp. z o.o.  -  Chojnice, Pomorskie
Zatrudnię ślusarza do pracy w warsztacie zajmującym się obróbką stali, cięciem i gięciem blach oraz usługami spawalniczymi. Oferujemy stabilne warunki pracy, w firmie ugruntowanej na rynku pracy. Oczekujemy zaangażowania w pracę, uczciwości oraz chęci do rozwoju zawodowego...
7 dni temu
Techniczni.eu  -  Chojnice, Pomorskie
Praca przy spawaniu elementów konstrukcji stalowych. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny.
8 dni temu
ZAMET INDUSTRY S.A.  -  Chojnice, Pomorskie 2300 zł
Zakres obowiązków Spawanie spoin w osłonie gazów CO2, przygotowanie spoin, oszlifowanie, czytanie rysunku technicznego. Inne wymagania Umiejętności manualne, determinacja w nauce zawodu, stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3 m. (nr oferty 120....
1 godzinę temu
Dekra Praca sp. z o.o.  -  Chojnice, Pomorskie
Zadania: Montaż konstrukcji i elementów stalowych Umiejętność spawania metodami 135 lub 136 i 138 Czynności związane z żłobieniem elektro-powietrznym Niezawodność, umiejętności manualne Oferujemy: Praca w oparciu o umowę z ubezpieczeniem Pozytywna atmosfera...
2 miesięcy temu
Zakres obowiązków Praca w parze ze spawaczem, przygotowanie materiałów do scalania, czytanie rysunku technicznego, szcepanie konstrukcji. Inne wymagania Obsługa suwnicy poz. 0 mile widziana.(nr oferty 91.2017.BK)(nr oferty 123.2017.BK)