Praca Spawacz gm. Gniezno, Wielkopolskie

1-8 z 8 wyników

Z.U.T.TiT.Grotecht Jan Groszewski  -  Gniezno, Wielkopolskie 2600 zł
Zakres obowiązków wg. zakresu czynności
17 dni temu
Robert Scheppler Gniezno ul. Pałucka 28  -  Gniezno, Wielkopolskie 2100 zł
Zakres obowiązków ślusarstwo remontowe
4 dni temu
SPAWTECH - Jan Małolepszy  -  Gniezno, Wielkopolskie
Zakres obowiązków wg stanowiska
17 dni temu
Gniezno, Wielkopolskie
Poszukujemy spawacza z doświadczeniem, oferujemy umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki finansowe, praca przy produkcji stelaży metalowych krzeseł. Firma mieści się Cielimowie pod Gnieznem.
3 dni temu
Umowa o prace na pełen etat czeka na ślusarza/spawacza w warsztacie na terenie miasta Gniezna. Ws. szczegółów proszę o kontakt telefoniczny 693 - pokaż numer telefonu -
6 dni temu
Zatrudnię ślusarza/spawacza/blacharza lub pomocnika ślusarza. Zapraszamy absolwentów lub osoby z doświadczeniem, mile widziane uprawnienia TIG lub MIGMAG. Praca od zaraz Gniezno.
6 dni temu
KBTI Poland  -  Gniezno, Wielkopolskie
 ...Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje spawaczy do pracy w Holandii w okolicach Nijmegen Spawacz MIG/MAG 135/136, TIG 141, aluminium w Holandii wynagrodzenie do 600 euro netto tygodniowo 9154 Obowiązki - Spawacz: certyfikat MIG/MAG 135/136...
10 dni temu
Firma Consiglio International Sp. z o.o. w Kłecku zatrudni: -Spawaczy -Szlifierzy -Pracowników produkcyjnych Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, stałe godziny i miłą atmosferę miejsca pracy. Oferty prosimy przesyłać na adres: CONSIGLIO...
5 dni temu