Praca Spawacz gm. Koźmin Wielkopolski, Wielkopolskie

1-4 z 4 wyników

Sapieżyn, gm. Koźmin Wielkopolski, Wielkopolskie
SPAWACZ Opis stanowiska: spawanie Wymagania: dobra znajomość rysunku technicznego dynamiczna i efektywna praca praca w zespole odpowiedzialność chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji Oferujemy: stabilną pracę w trybie jednozmianowym atrakcyjne warunki...
11 dni temu
Agro-Techma Dorota Piszczór  -  Koźmin Wielkopolski, Wielkopolskie
Firma produkcyjna zatrudni osoby na stanowisko: spawacz / ślusarz. Zakres obowiązków: -prace związane ze spawaniem oraz montażem elementów konstrukcji stalowych; -obsługa urządzeń spawalniczych; -wykonywanie wybranych operacji monterskich związanych z procesem przygotowawczym...
1 dzień temu
Koźmin Wielkopolski, Wielkopolskie
Poszukujemy osób na stanowiskach: spawacz,ślusarz,monter Możliwość przyuczenia Monter wymagane prawo jazdy kat b Praca od zaraz Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny
3 dni temu
SPAWACZ KABIN CIĄGNIKOWYCH Opis stanowiska: przygotowanie do spawania oraz spawanie Wymagania: uprawnienia spawalnicza odpowiedzialność efektywna praca w zespole chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji mile widziana znajomość rysunku technicznego Oferujemy...
11 dni temu