Praca Spawacz gm. Koronowo, Kujawsko-Pomorskie

1-3 z 3 wyników

Koronowo, Kujawsko-Pomorskie
W związku z dynamicznym rozwojem firma Metkor Sp. z o.o. - producent kontenerów stalowych poszukuje pracowników na stanowiska: - spawacz Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - umowa o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego...
1 dzień temu
Pramar  -  Koronowo, Kujawsko-Pomorskie
Spawacz MIG, MAG - spawanie konstrukcji stalowych - przygotowanie materiału do spawania - dobór parametrów spawania - doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku - uprawnienia spawalnicze MIG/MAG mile widziane ponadpodstawowe - umiejętność czytania rysunku technicznego - umiejętność...
miesiąc temu
Elstar Engineering Spółka z o.o.  -  Koronowo, Kujawsko-Pomorskie
Obowiązki: doświadczenie na podobnym stanowisku; ponadpodstawowe uprawnienia spawalnicze; wymagana jest umiejętność spawania stali nierdzewnej oraz czarnej; aktualne certyfikaty; dokładność, profesjonalizm. Wymagania: stabilność zatrudnienia; praca...
27 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance