Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Spawacz gm. Otwock, Mazowieckie

1-4 z 4 wyników

Otwock, Mazowieckie
Firma świadcząca usługi w obróbce metali poszukuje pracowników na stanowisko : Spawacz/Ślusarz. Praca dla osoby energicznej, odpowiedzialnej bez nałogów. Wymagane doświadczenie w spawaniu. Miejsce pracy Otwock
7 dni temu
Agencja Pracy POLONICA  -  Otwock, Mazowieckie
Obowiązki: - spawanie gazowe rur, elementów stalowych i konstrukcji, - umiejętność czytania rysunku technicznego, - dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), - wykształcenie zawodowe techniczne...
miesiąc temu
Agencja Pracy Koncepcja  -  Otwock, Mazowieckie
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Posiadamy Certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr 1926 OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY...
6 dni temu
Firma Usługowo - Handlowa HOLDMAR Szymański Sławomir  -  Otwock, Mazowieckie 4200 zł
Zakres obowiązków Kierowanie samochodem ciężarowym , do przyuczenia na HDS i sam.hakowiec. Inne wymagania MILE WIDZIANY 1 ROK DOSWIADCZENIA.
6 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance