Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Spawacz gm. Trzebinia, Małopolskie

1-3 z 3 wyników

Trzebinia, Małopolskie
Firma ALTRAMPS z Trzebini poszukuje osoby na stanowisko Spawacza Charakterystyka prac: Spawanie konstrukcji typu balustrady, poręcze, okucia stalowe, przygotowanie do ocynkowania, obróbka po ocynkowaniu. Wymagania: - doświadczenie w spawaniu "półautomatem" - umiejętność...
8 dni temu
ZAKŁAD USŁUGOWY Stanisław Jamrozik  -  Trzebinia, Małopolskie 2000 zł
Zakres obowiązków naprawa samochodów osobowych
1 dzień temu
KOTŁOMONTAŻ  -  Trzebinia, Małopolskie
Opis stanowiska: Spawanie konstrukcji stalowych, elementów kotłów energetycznych, kanałów, wymienników, itp. Wymagania: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Doświadczenie zawodowe: minimum 5 lata Uprawnienia:spawanie metodą TIG Oferujemy: Umowa o pracę, pełny...
Jooble aplikowanie miesiąc temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance