...całego okresu zatrudnienia, pełne szkolenie stanowiskowe. Zadania: wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z wytycznymi, spawanie elementów stalowych zgodnie z dokumentacją, bieżąca kontrola nad prawidłowością wykonanych zadań. Wymagania: znajomość...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Praca na wysokości
Praca fizyczna

Workhouse4you Sp. z o.o.

Świeradów-Zdrój, Dolnośląskie
8 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie operacji spawania wg dokumentacji techn., posługiwanie się urządzeniami do spawania oraz przyrządami pomiarowymi, sprawdzanie jakości złącza spawanego Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Spawacz Zawód: Spawacz
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Lwówku Śląskim

Gierczyn, gm. Mirsk, Dolnośląskie
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: spawanie elementów ze stali, żelaza i innych metali, samodzielne stanowisko Wykształcenie: średnie branżowe Spawacz Zawód: Spawacz
Praca na pełen etat

TECH - SPAW Mirosław Jeziorny

Gryfów Śląski, Dolnośląskie
8 dni temu