4449 zł

Zakres obowiązków: bieżące prowadzenie sekretariatu Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zakładzie Karnym w Sztumie Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Zakład Karny w Sztumie

Sztum, Pomorskie
9 godzin temu
Numer oferty: StPr/24/0147 Obowiązki: ogłoszenie 22/2024 Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B obsługa urządzeń biurowych Znajomość pakietu MS Office Wykształcenie: średnie zawodowe wyższe (w tym licencjat...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

4 dni temu

5300 - 5900 zł

Zakres obowiązków: ogłoszenie 22/2024 Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Zarząd Dróg Wojewódzkich

6 dni temu
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH 80-778 GDAŃSK, UL. MOSTOWA 11A   OGŁOSZENIE 22/2024 Data ogłoszenia naboru: 04 kwietnia 2024 r. Wymiar etatu: 1/1 Od kandydatów przystępujących do naboru oczekujemy:   Wymagania niezbędne: # Obywatelstwo polskie. # Pełna zdolność...
Praca na pełen etat
Umowa
Umowa zlecenie
Praca fizyczna
Podróż służbowa
Praca na wysokości
Tydzień

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU

13 dni temu