Praca Sprzątaczka Bolesławiecki, Dolnośląskie

1-5 z 5 wyników

Przedsiębiorstwo Usługowe JAREXS Sp. z o.o.  -  Bolesławiec, Dolnośląskie 2000 zł
Zakres obowiązków Sprzątaczka. Mile widziane również osoby niepełnosprawne. Inne wymagania Wykształcenie podstawowe, pracowitość, uczciwość, sumienność, zaangażowanie.
5 dni temu
Zakłady Ceramiczne Bolesławiec Sp. z o.o.  -  Bolesławiec, Dolnośląskie 2000 zł
Zakres obowiązków Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzatania pomieszczeń. Inne wymagania Wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejętność planowania i organizacji pracy, zaangażowanie, dokładność, wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności...
13 dni temu
Matmax Systemy Sprzątające Sp. z o.o., Sp. komandytowa  -  Bolesławiec, Dolnośląskie
Zakres obowiązków Sprzątanie pomieszczeń sanitarnych, sprzątanie obiektu, miejsce wykonywania pracy: Carrefour, proponowane wynagrodzenie 14,25 zł/godz., praca w ramach umowy zlecenie Inne wymagania Brak wymagań.
14 dni temu
kontakt przez PUP  -  Bolesławiec, Dolnośląskie 2000 zł
Zakres obowiązków Wykonywanie prac porządkowych.
26 dni temu
Zakłady Ceramiczne Bolesławiec Sp. z o.o.  -  Bolesławiec, Dolnośląskie
Treść oferty mogła ulec zmianie. Zapoznaj się z najaktualniejszą wersją tutaj
13 dni temu