Praca Sprzątaczka Jarocin, Wielkopolskie

1-4 z 4 wyników

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KROTOSZYNIE  -  Koźmin Wielkopolski, Wielkopolskie

2100 zł
Zakres obowiązków Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, dobra organizacja pracy, pracowitość, sumienność, dokładność, samodzielność, mile widziane doświadczenie w sprzątaniu w placówkach medycznychZakres obowiązków: utrzymanie czystości na terenie ...
4 dni temu

Hostel Centrum  -  Obłaczkowo, gm. Września, Wielkopolskie

2100 zł
Zakres obowiązków sprzątaczka
18 dni temu

Transport Krajowy i Międzynarodowy Józef Polaszyk  -  Cielcza, gm. Jarocin, Wielkopolskie

Zakres obowiązków dbanie o porządek w pomieszczeniach biurowych i socjalnych firmy
4 dni temu

Dino Polska S.A.  -  Krotoszyn, Wielkopolskie

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: Sprzątaczka biurowaOsoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Sprzątanie pomieszczeń biurowych Utrzymanie czystości w obiekcie Od kandydatów oczekujemy: Umiejętności pracy w zespole Dobrej organizacji pracy własnej...
24 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.