Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Sprzątaczka Krosno, Podkarpackie

1-4 z 4 wyników

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Sprzątaczka, Krosno, Podkarpackie"na pocztę %EMAIL%

Powiatowy Urząd Pracy Strzyżowie

2250 zł
 ...Obsługa w zakresie sprzątania zajmowanych pomieszczeń przez gości z terenu UKrainy i Europy Wschodniej. Kontakt z wyżej wymienionymi gośćmi w zakresie obsługi sprzątanych pomieszczeń i pobytu. Wykształcenie: podstawowe Sprzątaczka biurowa Zawód: Sprzątaczka biurowa
1 dzień temu
Pstrągowa, gm. Czudec, Podkarpackie

ARMA Sp. z o.o.

Numer oferty: StPr/19/1206 Obowiązki: utrzymanie czystości Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Miejsce pracy: Kletówki 15, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wymagane dokumenty: cv Sposób...
6 dni temu
Krosno, Podkarpackie

MBP Krosno

2250 zł
Zakres obowiązków: utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych Wymagania konieczne Wykształcenie: podstawowe, typ :brak Wymagania inne wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

2250 zł
Zakres obowiązków: utrzymanie czystości Wykształcenie: podstawowe
2 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.