Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

Codzienne sprzątanie budynku szkoły, Dbanie o obejście szkoły.
Zasugerowane
3/4 etatu
Nowy Targ, Małopolskie
7 godzin temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę w zastępstwie WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Uprawnienia: organizacja pracy, kultura osobista Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa na zastępstwo

PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II ST. IM. FRYDERYKA CHOPINA W...

Nowy Targ, Małopolskie
2 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Nowy Targ, Małopolskie
2 miesięcy temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu. Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Nowym Targu

Nowy Targ, Małopolskie
16 dni temu
zgodnie z programem stażu
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Nowym Targu

Nowy Targ, Małopolskie
miesiąc temu