3490 zł

Zatrudnimy Pania do sprzatania w Woli Rakowej z darmowym transportem z Piotrkowa Trybunalskiego. Wymagania: - Dyspozycyjności - Sumienności - Orzeczenie o niepełnosprawności Obowiązki - Sprzątanie biur - Sprząta toalet, pomieszczeń socjalnych Oferujemy...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Z własnym samochodem
Jedna zmiana

Probet

Piotrków Trybunalski
1 dzień temu

2850 zł

 ...praca sprzątacz Gądki, praca sprzątaczka Gądki, praca sprzątanie Gądki utrzymywanie stanu czystości na terenie firmy, utrzymanie porządku na terenie zakładu, przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż., inne prace porządkowe wynikające z bieżących potrzeb...
Zasugerowane
Praca stała
Praca fizyczna
Umowa
Praca zmianowa
Gadki, gm. Drużbice, Łódzkie
2 miesięcy temu

2121 zł

Zakres obowiązków: utrzymanie czystości salonu samochodowego oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych, wymiar etatu oraz godziny pracy do indywidualnego ustalenia Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: solidność, chęci do pracy
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu

AUTO KABZIŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

14 dni temu