Średnia wypłata: zł6400 /miesięcznie

Więcej statystyk

Numer oferty: StPr/24/0150 Obowiązki: dozór mienia, obchody obiektu, drobne prace porządkowe Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ umiejętność pracy zespole Miejsce pracy: 88-320 Strzelno, powiat: mogileński...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Strzelno, Kujawsko-Pomorskie
miesiąc temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: przygotowywanie dokumentacji do archiwum, skanowanie i kserowanie dokumentów, sporządzanie pism przy wykorzystaniu programów komputerowych, przygotowywanie korespondencji do wysłania, odbieranie telefonów i przekazywanie informacji petentom, obsługa...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Brodnicy

Brzozie, gm. Cekcyn, Kujawsko-Pomorskie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: dozór mienia, obchody obiektu, drobne prace porządkowe Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: umiejętność pracy zespole
Praca na pełen etat

AJG SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SPÓŁKA Z O.O.