Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Sprzatanie pomoc domowa gm. Kosakowo, Pomorskie

4 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę

POMOC KUCHENNNA

20 zł / stawka godzinowa

JOLANTA CIELUCH

Zakres obowiązków: pomoc przy przygotowaniu i wydawaniu dań obiadowych
Rewa, gm. Kosakowo, Pomorskie
13 dni temu
Nowa

POMOC KUCHENNA

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE MRÓWECZKI

Numer oferty: StPr/20/1100 Obowiązki: podawanie dzieciom posiłków, zmywanie naczyń po obiedzie, porządkowanie pomieszczeń kuchennych po zakończeniu pracy kuchni. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ pomaturalne/policealne, brak Miejsce...
Pogórze, gm. Kosakowo, Pomorskie
1 dzień temu
Nowa

Pomocnik Kierowcy

Wymagania: - prawo jazdy kat B - mile widziane orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych - dyspozycyjność w godz. 6-14 - chęć do pracy i zaangażowanie Obowiązki: - pomoc w pracy kierowców polegającej na dostawach wody Oferujemy: - pracę na umowę-zlecenie
Dębogórze, gm. Kosakowo, Pomorskie
6 dni temu

Inżynier - Konstruktor w dziale R&D

Swiss Rotors Sp. z o.o.

 ...pozostawienie CV w siedzibie firmy Swiss Rotors Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny ul. Rumska 18 81-198 Dębogórze lub za pomocą przycisku aplikowania Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Klikając w przycisk „...
28 dni temu