Praca Sprzatanie Łomianki, Mazowieckie

5 ofert pracy

Wyniki wyszukiwania:

Sprzątanie

Zatrudnimy osobę do utrzymania czystości w Przychodni NZOZ w Łomiankach. Praca od poniedziałku do piątku od 17.00-21.00 Umowa zlecenie z odprowadzanymi składkami ZUS. Wynagrodzenie wypłacane gotówką raz w miesiącu. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Polala

Łomianki, Mazowieckie
2 dni temu

Sprzątaczka

2300 - 2500 zł

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprzątanie , odkurzanie mycie podług WYMAGANIA: Brak wymagań OFERUJEMY: praca od zaraz

GRE-BEX Grzegorz PIotrkowicz

23 dni temu

Sprzątaczka

Firma sprzątająca zatrudni Panie do sprzątania klubu fitness w Łomiankach.Praca od zaraz od poniedziałku do piątku w godz. 05;00 do 11;00. Więcej informacji telefonicznie. (***) ***-****.

Beata

24 dni temu

CHARTER BASE MANAGER

 ...sprawowanie kontroli i opieki nad jachtami stacjonującymi w naszej bazie; Nadzór nad firmami kooperującymi - serwisy, pralnie, sprzątanie, itp.; Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura oraz jego reprezentacyjny wygląd; Reprezentowanie firmy na targach i pokazach...

W Yachts sp. z o.o.

22 dni temu

Dyspozycyjnej Pani do pomocy w domu - Łomianki - Pełny etat

20 zł / stawka godzinowa

Małżeństwo (60+) szuka Pani na stałe, do prowadzenia i pomocy w domu. Wymagane obowiązki; pranie, prasowanie, sprzątanie , gotowanie, utrzymanie i dbanie o ogólną czystość, ład i porządek w domu.Oczekujemy od Pani, kultury osobistej, uczciwości, dokładności i wzajemnej...
4 dni temu