Praca Sprzatanie Elbląg

4 oferty

SPRZĄTACZKA

2800 zł

Sprzątanie klatek schodowych i otoczeniaI zmiana, pełen wymiar czasu pracy - godziny do ustaleniaMiejsce pracy: Elblągoferta pracy dla osób niepełnosprawnych Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony System wynagradzania Czasowy ze stawką miesięczną...
Elbląg
1 dzień temu

Szukam pomocy domowej - Elbląg - Dorywczo

20 zł / stawka godzinowa

 ...Generalnie chodzi o dokladne sprzatniecie mieszkania, troche prasowania i ewentualnie ugotowanie czegos. Dziekuje.Obowiązki: - Sprzątanie mieszkań, sprzątanie domuDodatkowe obowiązki: - Gotowanie, - Prasowanie, - Mycie okienDodatkowe wymagania: -...
Elbląg
15 dni temu

Pomocniczy robotnik budowlany

2800 zł

Zakres obowiązków: wykonuje proste rutynowe prace związane z róznymi etapami budowy, noszenie zaprawy, cegieł, sprzątanie Wykształcenie: podstawowe
Goleszewo, gm. Braniewo, Warmińsko-Mazurskie
4 dni temu

Sprzątaczka na hali produkcyjnej

2800 zł

Zakres obowiązków: sprzątanie na zakładzie produkcyjnym Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: badania sanitarno-epidemiologiczne
Zalewo, Warmińsko-Mazurskie