Średnia wypłata: zł3215 /miesięcznie

Więcej statystyk

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca....
Zasugerowane
Praca stała
Umowa o pracę
Praca w dni powszednie

Seris Konsalnet Holding S.A.

Sokołów Podlaski, Mazowieckie
21 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: sprzątanie oddziałów szpitalnych, pomoc przy pacjęcie Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
Zasugerowane

Naprzód Hospital Spółka zo.o.

1 dzień temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: - rozdzielanie posiłków przygotowanych przez catering, - wydawanie dzieciom posiłków, - sprzątanie po posiłkach, - dbanie o czystość w pomieszczeniach przedszkolnych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Sokołowie Podlaskim

20 godzin temu

4300 zł

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszceń biurowych i socjalnych w zakładzie produkcyjnym Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

ZPH "NETEX" PODSZUS SPÓŁKA JAWNA

Węgrów, Mazowieckie