Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Niestety, żadnej oferty na zapytanie "sprzatanie, Stryków, Łódzkie, od 16000 zł" nie znaleziono.
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Sprzatanie, Stryków, Łódzkie, od 16000 zł"na pocztę %EMAIL%

Wskazówki dotyczące wyszukiwania:

  • Spróbuj wyszukać oferty pracy wg. zapytania sprzatanie, Stryków, Łódzkie nie używając filtrów wyszukiwania (znaleziono około 77 ofert).
  • Upewnij się, że poprawnie wpisałeś zapytanie.
  • Spróbuj wpisać inne zapytanie.
  • Spróbuj użyć bardziej ogólne zapytanie.

Subskrybuj powiadomienia o ofertach pracy i otrzymasz wiadomość jak tylko ogłoszenia wg. twojego zapytania pojawią się w Internecie.

Nowa

Pracownik porządkowy

2900 zł

GNOM SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: - prace porządkowe - ręczne oczyszczanie ulic, chodników - sprzątanie terenów zielonych Wykształcenie: podstawowe
Łódź
2 dni temu
Nowa

Brygadzista pracujący serwisu sprzątającego

ISS Facility Services Sp. z o.o.

zarządzanie podległym zespołem organizacja pracy nadzór nad wysoką jakością realizowanych usług chęć i gotowość do pracy mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 1521 terminowe wynagrodzenia stabilne...
Łódź
4 dni temu
Nowa

Pracownik serwisu sprzatajacego

KONSALNET

Pracownik Serwisu Sprzątającego Miejsce pracy: FLEX, Ofiar Terroryzmu 11 Września 17 Zadania / Wymagania Sprzątanie pomieszczeń socjalnych, hal, biur. Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnoprawności. Oferujemy Terminowe wynagrodzenie Korzystny...
Łódź
1 dzień temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.