Opis zadań: zgodnie z programem stażu Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Wymagane dokumenty: skierowanie Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie Osoba do kontaktu: Anna Konieczkowska...
Zasugerowane

Osoba prywatna

Rymanów, Podkarpackie
22 godziny temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Krośnie

7 dni temu
zgodnie z programem stażu
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

19 dni temu
 ...Umiejętność współpracy z zespołem Dobra organizacja pracy Gotowość do pracy w systemie zmianowym Doświadczenie w branży handlowej/gastronomicznej lub pokrewnej – mile widziane To oferujemy Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę Wynagrodzenie zawsze w terminie...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa o pracę
Praca zmianowa

Stokrotka Sp. z o.o.

Rymanów-Zdrój, gm. Rymanów, Podkarpackie
27 dni temu