Opis zadań: zgodnie z programem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, Uprawnienia: Komunikatywność, Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Wymagane dokumenty: skierowanie Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu Kolejowa ...
Zasugerowane

Osoba prywatna

Wągrowiec, Wielkopolskie
1 dzień temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: zgodnie z programem Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Wągrowcu

2 dni temu
 ...Kasjer-Sprzedawca w drogerii - oferta pracy tymczasowej. OBOWIĄZKI: - profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów, - sprawna obsługa kasy fiskalnej, - indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, - dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie
Telepraca

Jobman Group Sp. z o.o.

Rogoźno, Wielkopolskie
21 dni temu

4542 zł

obsługa klientów w sklepie spożywczo-przemysłowym, wykładanie towaru na półki, utrzymanie porządku w miejscu pracy.
Praca na pełen etat

KRZYSZTOF OLECHOWSKI, PIOTR OLECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA

20 dni temu