Numer oferty: StPr/24/0169 Obowiązki: Obsługa klienta, ekspozycja towaru, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ mile widziane...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Bemowo Piskie, gm. Biała Piska, Warmińsko-Mazurskie
9 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, ekspozycja towaru, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
Praca na pełen etat

Usługi Porządkowe-Sklep Spożywczo-Przemysłowy Ewa Rydelek

18 godzin temu
 ...aplikacji listownie na adres siedziby: „ DINO Polska ” S.A., ul. Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn.  Jeśli aplikuje Pani/ Pan poprzez stronę internetową proszę pamiętać, aby załączone dokumenty zawierały dane kontaktowe, które pozwolą na kontakt przedstawiciela Firmy....
Zasugerowane
Umowa

Dino Polska

Biała Piska, Warmińsko-Mazurskie
miesiąc temu